SHBA vlerësim për Ardian Drovanin, Sekretari i shtetit Blinken e rendit mes 12 kampionëve të antikorrupsionit. Ja kush janë opinionistet e Prime – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Konkurrentët hedhin valle në studio – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, E përlotur Sindi i kërkon falje Julit – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Sindi rikthehet nga pezullimi, ja çfarë thotë – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Elvisi kundra Arjanit mbi fjalët që ai i tha Sindit – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Sindi përballet me Anën pas debateve të shumta me njëra-tjetrën– Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021, Reagimi epik i Andit pas puthjes në buzë nga Jasmina– Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021, Pa titull, pasi në këtë Prime ka ndodhur gjithçka– Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021, Sa romantike, deklarata e Lokos për Sindin – Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021, Ina dhe Antoneta nga Për’ Puthen 1! Ne ishim eksperimenti!– Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021. Vajzat e “Përputhen” në një takim me Lali&Luli në "E Diell", 29 shtator 2019 SPEDIZIONI GRATIS PER ORDINI SUPERIORI A 50€ Home; Uomo. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. UEFA fillon hetimet për fyerje raciste drejt Zlatan Ibrahimovic në Beograd, Ngacmonte seksualisht vajza nën moshën 16 vjeç/ Shpallet në kërkim mjeku shqiptar (EMRI), Edicioni Informativ, 23 Shkurt 2021, Ora 15:00, Top News – Armët e gjahut, afat deri në 31 maj/ Nëse nuk zbatohet, hyn në fuqi ligji penal. “Miss Shqipëria 2000” rikthehet pas 21 vitesh dhe jo duarbosh! Qeveria i kërkon leje parlamentit për ushtrinë, Top News – ‘E drejta vonon, por nuk harron…’! Përgjigjja e dr. Jorgjit lë më gojë hapur Bietën dhe të ftuarat. top channel perputhen live. T-SHIRT; CAPPELLI; Tessuti naturali; Blog; Chi Siamo; Carrello © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. 200 trupa përfundojnë në det pas shembjes së një varreze, SHBA/ Arrestohet gruaja e mbretit të drogës ‘El Chapo’, akuza për trafik droge e tentativa për të arratisur bashkëshortin nga qelia, Varje nga vinçi, gishta të prerë në gijotinë/ Irani shton dënimet brutale për dhënë shembullin anti-krim (fotot), Pamjet/ Ministria e Mbrojtjes turke: Avionët turq godasin me saktësi 100%, Përfundon me sukses Ura e Vashës në Rrugën e Arbrit, Trafik kokaine me tonelata/ 34 persona në pranga! Rama komenton vendimin e dash për Dvoranin, Top News – Rindizen tensionet në Mesdhe/ Avionët grekë, plumba manovër mbi anijen turke, Top News – NATO në Shqipëri pas zgjedhjeve/ Ja shuma që shpenzohet dhe sa avionë do vijnë, Top News – Lustracioni që prej diktaturës/ OSBE ‘merr’ këshilla nga ekspertë shqiptarë, Top News – Sekretari i Shtetit, Anthony Blinken/ Ardian Dvorani, kampion kundër korrupsionit, Top News – Cereale të spërkatura me kokainë/ SHBA, policia mbetet pa fjalë kur gjen `sheqerin`, Top News – 12 vjet burg por i pafajshëm/ Lirohet, ndërron jetë nga sëmundja e rëndë. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Autore: Olsa MuhametiModeratore: Bora ZemaniOpinionist: Arjan KonomiPër më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube … Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. I thyen nofullën dhe 3 dhëmbë, politikani serb rrëfen: Sulmi ndaj djalit tim ishte i organizuar politikisht! 6 years ago | 25.9K views. Kjo dhe dilema tjetër që na lë pa gjumë merr fund, Sa kohë na mbron vaksina? Diaspora të japë kontribut për vendlindjen”, Në Shqipëri kam patur pa drejtësi gjatë karrierës… Në Montreal kam gjetur ambient shumë profesional, Shtëpia e Fishtës, e mbyllur/ E restauruar por askush nuk mund ta vizitojë, Gjeniu që tronditi Enverin/ Si u zbulua në vitin ‘62 fëmija 6-vjeçar që para alfabetit zgjidhte problemet e matematikës, Ekspozitë për Pavarësinë/ Historia e luftës për liri e dokumentuar në foto, Vitrina e librit/ Palieteri – Felix Timmermans, Ilaçi i këtyre ditëve – një letërsi e mirë, Top Story/ Kur do të jemi “Covid free”? Top News – Shkupi i përvishet Brukselit/ `BE nuk na ndihmoi me vaksinat`! Çdo ditë në një transmetim live … Top Channel Albania. Autore: Olsa Muhameti Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Watch live, find information here for this television station online Top News LIVE. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Browse more videos ... Top Channel Albania. ‘Si shpëtoi vajza ime nga agresori shqiptar’, Top News – Shqipëria në kushtet e një ‘lufte’…! Top News – Koordinator i trafikantëve të kokainës/ Urdhër italian për të arrestuar të riun fierak, Top News – Dëshmia tronditëse e një nëne…! !Beni FOLLOW ne TikTok per te ndjekur LIVESTREAMIN pa nderprerje!!!! Top News – Çertifikata e vaksinimit/ Shpresa e Greqisë për sezonin turistik, Gjobat për maskat nuk ndalen/ Policia ndëshkon 984 qytetarë në rrugët e vendit, Zbulohen vizatime 17300 vjeçare të kangurëve (Fotot), Beyonce në ndihmë të banorëve të prekur nga stuhia e dëborës në Teksas, “Parajsa mbi tokë”, zona e Portonovës në Vlorë mahnitëse në këtë periudhë të vitit (Pamjet). Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Përballen Sindi dhe Juli, që pas incidentit të së hënës – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Sindi rikthehet dhe përqafon Muratin – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, Arjani revoltohet ndaj Sindit… – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021, U çuditët?! Zyrtare/ Futbollisti Ernest Muçi transferohet nga Tirana në Legia Varshava, ​Këta janë 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë, Anglia rikthen tifozët/ Në stadiume duke nisur nga maji, Merkel: Gjermania në valën e tretë të koronavirusit, ​Biden: 500.000 viktima nga COVID-19, një bilanc pikëllues, 8 kuverta, 48 kabina/ Super-jahti i radhës $500mln i Roman Abramovich përfundon ndërtimin në kantierin gjerman (fotot), “Shpërthim” rastesh me Covid në Greqi/ 2.147 të infektuar dhe 22 humbje jete në 24 orët e fundit, ​Osmani-Abbott diskutojnë për konstituimin e institucioneve të reja pas zgjedhjeve të 14 shkurtit, 9 viktima dhe 509 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore, Diaspora/ Jam rikthyer për të kontribuar për vendin tim. Follow. Gjithqka rreth PERPUTHEN, mund ta gjeni ketu! Top News – Arrestimi i gruas së El Chapos/SHBA po i dërgon meksikës një paralajmërim! Për aktivisten Caslli ky format televiziv mbetet një histori dështimi, … Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Presidenca i përgjigjet Ramës: O faqezi, Ramaforma jote ngordh më 25 prill! Ndihma ekonomike do dyfishohet Rama: Do vijojmë të rrisim edhe pagën minimale, Dvorani u vlerësua nga DASH si një nga 12 personalitete në botë anti-korrupsion, Rama: U godit harbutërisht se s’iu dorëzua të keqes, Topalli shpall kandidatët/10 emrat për garën elektorale në Tiranë, Policia mban peng rrugën/ Tiranë, parkon në mënyrë të jashtëligjshme makinat e sekuestruara, Studentët, provim në auditore/ Korçë, 3500 studentë ndoqën studimet online, Kthesa e papritur, Basha afron ne PD ata që i sulmoi si “tradhtarë” Â, “Zgjedhjet”, KQZ kërkon informacion mbi numri e pasaportave dhe ID që u ka kaluar afati, Rashiq: Sulmi ndaj djalit tim ishte i paralajmëruar, U konstatuan pa maskat mbrojtëse dhe në kundërshtim me masat anticovid, ndëshkohen me gjobë 984 qytetarë. Emri/ Pjesë e 34 të arrestuarve për trafik kokaine në Itali, kush është shqiptari i arrestuar! Soluzione unica per le foto delle cerimonie. Top Channel is a broadcast and satellite television station from Tirana, Albania, providing Entertainment shows. Arriti fitore spektakolare ndaj Charlton/ Marku: Më tha do të të shtrij në tokë, pasi e munda i thashë…, Cilat janë trendet e thonjve për këtë pranverë, Ftesë në 5, Djali 8 vjeç me Covid, Kostana Morava: I kam bërë 3 tamponë, 23 Shkurt 2021, Pjesa 2, Ftesë në 5, Mjeku Jorgji: Vaksina na mbron nga 3 muaj & ka riinfektime, 23 Shkurt 2021, Pjesa 3, Djali 8 vjeçar i gazetares kalon covid me simptoma si të rriturit: E kuptova menjëherë nga…, Po, mund të riinfektohesh me covid! Kurti: Do kemi shumicën pa koalicion. shoqërore e rritje pagash. Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Në këtë emision që ka startuar rreth një viti më parë, një grup djemsh dhe vajzash shfaqen në publik për të gjetur dashurinë. © Top Channel 2001 - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje. “Ngaqë u dashurova…”/ Jasmina pranon publikisht se dashuron Andin?! Serbia të demokratizohet,nisi 4 luftëra! Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Report. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Ekspertët: Skenari më pesimist vetëm më 2023, Top Story/ Rrëfehet Pëllumb Pipero: Ja përse u infektova pas marrjes së vaksinë Pfizer, Top Story/ Kontrata “kontrabandë” me Pfizer, ekspertët: Nuk përdor paketimin që ka ardhur në Shqipëri, Qeveria një dorë te amnistia fiskale e një te legalizimi i cannabisit. Puno në Top Channel Lajme Të Fundit Bota Edicioni Informativ Ekonomi Kosova Kronikë/Aktualitet Kulturë Lajmet kryesore të ditës Politike Pop News Rajoni Sociale Sport Të tjera Videot më të klikuara Vitrina e Librit Zgjedhjet vendore 2019 1:38 “Shiko kush Luan”. Goditen dy grupe kriminale në Itali, 1 arrestime në Shqipëri. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Pop Cluture, vjen nën drejtimin dhe moderimin e Dojna Mema.